O nás

O projektu Nerezové kuchyně

Vítáme Vás na stránkách Nerezove Kuchyne.cz, kde naleznete široký sortiment nerezového vybavení pro restaurace, hotely, penziony, bary, školky a školy, nemocnice a v neposlední řadě i pro cukrárny a výrobny všech odvětví. Mezi nosný program patří zejména nerezové stoly, nerezové dřezy, nerezové regály, nerezové skříně, nerezové chladící stoly, nerezové ohřevné výdejní stoly, nerezové režony, nerezové vozíky, nerezové police, nerezové výdejní linky, nerezové americké bary a jiné.

Jsme výrobci nerezového nábytku.Pro výrobu používáme nerezový ocelový materiál ČSN 17240/AISI304/1.4301, které splňují nejpřísnější hygienické podmínky pro používání v potravinářské výrobě i ve zdravotnictví. Všechna naše zařízení jsou pevné svařované konstrukce pro nejnáročnější provozy. Pan Růžička Vám dodá certifikáty. Součástí našich služeb je montáž, doprava, náhradní díly po celém území ČR a SR.

Naším standartem jsou kvalitní nerezové výrobky zpracované nejmodernější technologií z nezávadného atestovaného materiálu a osobní přístup ke každému zákazníkovi.
Snažíme se nejlépe vystihnout Vaše požadavky a potřeby. Rádi Vám poskytneme k naší nabídce vysvětlení, popř. na základě našich zkušeností, navrhneme k některým specifickým požadavkům variantní řešení.
 

O provozovateli GASTROART CZ, spol. s r. o.

Na trhu profesionálních velkokuchyňských technologií podnikáme od roku 1996, kdy firmu založil  jednatel společnosti Tomáš Vachulka. Firma GASTRO ART CZ,spol. s r.o. je v současné době stabilně rostoucí a zavedenou firmou v ČR a jedná se o ryze Českou společnost.

Naším zákazníkům nabízíme od přípravy projektové dokumentace, přes samotnou dodávku a instalaci konkrétních technologií, až po následný záruční a pozáruční servis včetně školení obsluhy dodaných zařízení.

Díky vlastnímu oddělení zahraničního obchodu komunikujeme s výrobci profesionálního gastronomického zařízení v Itálii, Německu,  Slovensku, Polsku, a Francii. S našimi zahraničními dodavateli udržujeme těsné vazby a jsme s nimi v neustálém kontaktu, tak abychom zajistili co nejlepší kvalitu výrobků a termíny pro naše klienty.

Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně a další typy velkokuchyní.                             

Naše Společnost zaměstnává 26 plně vyškolených odborníků z oblasti gastronomie včetně 2 kuchařů, kteří jsou Vám plně k dispozici. Naše společnost je přímým dovozcem konvektomatů RATIONAL, varné technologie ELECTROLUX ,ANGELO PO ,  salamandrů a holdomatů GIORIK, myček WINTERHALTER. Pro náročnější klientelu nabízíme zákkazníkům Technologie značky ASCOBLOC a  v zastoupení pánve FRIMA a  FIREX.Na všechny tyto spotřebiče provádíme autorizovaný servis.

V našem novém předváděcím centru v Jesenici u Prahy máme plně vybavené studio, kde pořádáme kulinářské semináře každých 14 dní , jednou do měsíce kuchařské akademie.

Roční obrat firmy v roce  2012 bez DPH  82 mil.

Roční obrat firmy v roce  2013 bez DPH  83 mil. 

Roční obrat firmy v roce  2014 bez DPH  101 mil. 

Roční obrat firmy v roce  2015 bez DPH  96 mil. 

Obchodní podmínky

Celé znění obchodních podmínek naleznete zde.
 

Další weby skupiny GASTROART CZ

GASTROART CZ - Hlavní web, široký sortiment zboží a služeb pro kuchyně restaurací, jídelen a stravoven.
E-VITRÍNY.CZ - On-line katalog zaměřený na vitríny.